Jouw universiteit

Heb je vragen over de NAHSS die gerelateerd zijn aan regelingen op jouw universiteit? Of wil je graag tips/advies of ervaringen horen van een student die vorig jaar meegedaan heeft aan de NAHSS? Kijk dan in onderstaande tabel wie de contactpersonen zijn van jouw universiteit!

Enkele universiteiten bieden ondersteuning voor je aanmelding, zoals cv-training en hulp bij het opstellen van een goede motivatiebrief. Ook stellen enkele universiteiten extra aanmeldingseisen. Geïnteresseerd in hulp of wil je meer informatie over de eisen van jouw universiteit? Neem ook dan contact op.

Dinsdag 22 december om 12:30 uur vindt de laatste landelijke online informatiebijeenkomst plaats. Meld je hier aan voor de online informatiebijeenkomst.

UniversiteitContactpersoon universiteitAmbassadeur
(NAHSS alumnus van deze universiteit)
Afwijkende aanmeldingsprocedure
Technische Universiteit DelftGerdien de Graaf
g.degraaf@tudelft.nl
Raman van Wee
Nee
Technische Universiteit EindhovenPetri van de Vorst
p.g.j.v.d.vorst@tue.nl
Robin van Hoorn
Check TuE website
Erasmus Universiteit RotterdamHub Zwart
zwart@esphil.eur.nl
Daphne Moors
Nee
Universiteit LeidenAnnemarie Montulet
a.montulet@bb.leidenuniv.nl
Fenna Haeften
Nee
Radboud Universiteit NijmegenFloor Brinkhorst
f.binkhorst@ru.nl
Jasper van Lemel Extra ronde met sollicitatiegesprek
Tilburg UniversiteitAgnieszka Dreef
A.J.Dreef@tilburguniversity.edu
Evin Guntekin
Nee
Universiteit van AmsterdamMarcus Smit
m.d.smit@auc.nl
Annemijn Ooms
Toegankelijk voor studenten van AUC, PPLE en FNWI
Vrije Universiteit AmsterdamEva Meijerink
honours@vu.nl
Vivian Claes
Alleen toegankelijk voor Honours studenten
Rijksuniversiteit GroningenXuefei Knoester-Cao
x.cao@rug.nl
Ramon Klein Velderman
Nee
Universiteit TwenteMiranda Bonhke
m.bonhke@utwente.nl
Joske van der Zande
Nee
Universiteit UtrechtNina Keulers
N.L.E.Keulers@uu.nl
Sophie Adams
Extra ronde met sollicitatiegesprek
Wageningen UniversiteitArnold Bregt
arnold.bregt@wur.nl
Maud Vegelin
Nee