Jouw universiteit

In de tabel hieronder staan de contactgegevens van verschillende personen die je kan benaderen als je vragen het over het NAHSS programma. Lees hieronder wie te benaderen:

- Enkele universiteiten bieden ondersteuning voor je aanmelding, zoals cv-training en hulp bij het opstellen van een goede motivatiebrief. Ook stellen enkele universiteiten extra aanmeldingseisen om deel te nemen aan de NAHSS. Ge√Įnteresseerd in hulp of wil je meer informatie over de eisen van jouw universiteit? Neem dan contact op met de contactpersoon van jouw universiteit.
- Wil je graag horen hoe oud-deelnemers van de NAHSS het programma hebben ervaren? Neem dan contact op met de ambassadeur van jouw universiteit om meer te leren over het programma.
- Heb je inhoudelijke vragen over het programma, regelementen of de komende editie? Neem dan contact op met het Program Board.

Eind november/begin december 2023 zullen er op deelnemende universiteiten fysieke informatiebijeenkomsten worden gehouden over de NAHSS 2024. Hierna zal ook nog een enkele online informatiebijeenkomst worden gehouden. Volg ons op social media om op de hoogte te blijven van de data en locatie van deze bijeenkomsten.

UniversiteitContactpersoon universiteitHoofdambassadeur
(NAHSS alumnus)
Afwijkende aanmeldingsprocedure
Technische Universiteit DelftMelanie Kraan-Cook
M.J.Kraan-Cook@tudelft.nl
Li Jing Hu
lijing1@live.nl
Nee
Technische Universiteit EindhovenPetri van de Vorst
p.g.j.v.d.vorst@tue.nl
Gin Sanches
ginsanches@gmail.com
Extra ronde met speeddate
Erasmus Universiteit RotterdamMarie van der Gaag
vandergaag@eur.nl
Maria Francesca Burger
maria.f.burger@gmail.com
Nee
Universiteit LeidenNanda Milbreta
n.milbreta@ha.leidenuniv.nll
Valèrie van Diepen
valerievandiepen@gmail.com
Nee
Radboud Universiteit NijmegenEdita Poljac
edita.poljac@ru.nl
Daniel Lobo
daan.lobo0801@gmail.com
Extra ronde met sollicitatiegesprek
Tilburg UniversityBram van der Sande
sponsoredprograms@uvt.nl
Floris Prins
Floris.prins@outlook.com
Nee
Universiteit van AmsterdamCarolyn Smith (PPLE)
c.e.smith@uva.nl

Marcus Smit (AUC)
M.D.Smit@auc.nl

info@nahss.nl
Alleen toegankelijk voor studenten van PPLE en AUC
Vrije Universiteit AmsterdamWendy Maat
honours@vu.nl

info@nahss.nl
Nee
Rijksuniversiteit GroningenXuefei Knoester-Cao
x.cao@rug.nl
Heleen Lok
heleen0201@gmail.com
Nee
Universiteit TwenteMiranda Bonhke
m.bonhke@utwente.nl
Max Gruben maxgruben@gmail.comNee
Universiteit UtrechtNina Keulers
N.L.E.Keulers@uu.nl
Marit Rozendaal mvrozend@gmail.comNee
Wageningen University & ResearchArnold Bregt
arnold.bregt@wur.nl
Ceres Brouwer
ceresbrouwer369@gmail.com
Nee