Jouw universiteit

Heb je vragen over de NAHSS die gerelateerd zijn aan regelingen op jouw universiteit? Of wil je graag tips/advies of ervaringen horen van een student die vorig jaar meegedaan heeft aan de NAHSS? Kijk dan in onderstaande tabel wie de contactpersonen zijn van jouw universiteit!

Enkele universiteiten bieden ondersteuning voor je aanmelding, zoals cv-training en hulp bij het opstellen van een goede motivatiebrief. Ook stellen enkele universiteiten extra aanmeldingseisen. Geïnteresseerd in hulp of wil je meer informatie over de eisen van jouw universiteit? Neem ook dan contact op.

Wil je meer informatie, of ervaringsverhalen van onze alumnni horen? Kom naar de informatiebijeenkomst op jouw universiteit! Data en locaties staan vermeld onderaan deze pagina.

UniversiteitContactpersoon universiteitAmbassadeur
(NAHSS alumnus van deze universiteit)
Aanvullende eisen
Technische Universiteit DelftGerdien de Graaf
g.degraaf@tudelft.nl
Raman van Wee
raman-1998@live.nl
Nee
Technische Universiteit EindhovenPetri van de Vorst
p.g.j.v.d.vorst@tue.nl
Robin van Hoorn
r.v.hoorn99@gmail.com
Sollicitatiegesprek
Erasmus Universiteit RotterdamHub Zwart
zwart@esphil.eur.nl
Renske Wijtzes
renskie@live.nl
Nee
Universiteit LeidenAnnemarie Montulet
a.montulet@bb.leidenuniv.nl
Fenna Haeften
fenna.haeften@gmail.com
Nee
Maastricht UniversiteitNicole Kusters
nicole.kusters@maastrichtuniversity.nl
Popeye Mulders
popeyemulders@gmail.com
Nee
Radboud Universiteit NijmegenFloor Brinkhorst
f.binkhorst@ru.nl
Jasper van Lemel jaspervanlemel@gmail.comSollicitatiegesprek
Tilburg UniversiteitMarja Bluekens
M.J.C.Bluekens@uvt.nl
Evin Guntekin
evinguntekin@gmail.com
Nee
Universiteit van AmsterdamMarcus Smit
m.d.smit@auc.nl
Josephine Geurts
josephinegeurts@hotmail.com
Toegankelijk voor studenten van AUC, Psychologie, communicatie, geneeskunde, PPLE en FNWI
Vrije Universiteit AmsterdamCaroline Holleman
c.holleman@vu.nl
Vivian Claes
vivian.claes@live.nl
Alleen toegankelijk voor Honours studenten
Rijksuniversiteit GroningenXuefei Knoester-Cao
x.cao@rug.nl
Ramon Klein Velderman
ramonkleinvelderman98@gmail.com
Nee
Universiteit TwenteInge Broekman
i.broekman@utwente.nl
Joske van der Zande
joske.van.der.zande@gmail.com
Nee
Universiteit UtrechtNina Keulers
N.L.E.Keulers@uu.nl
Sophie Adams
sophiea374@gmail.com
Sollicitatiegesprek
Wageningen UniversiteitArnold Bregt
arnold.bregt@wur.nl
Josepine Hoestra
hoestrajosephine@gmail.com
Nee

Wil je meer informatie, of ervaringsverhalen van onze alumnni horen? Kom naar de informatiebijeenkomst op jouw universiteit!

UniversiteitDatumTijdLocatie
Technische Universiteit Delft26-11-1912:30-13:30Pulse-Hall 7
Technische Universiteit Eindhoven28-11-1912:30-13:30Luna Corona
Erasmus Universiteit Rotterdam4-12-1917:00-18:00Y1-07
Universiteit Leiden02-12-1912:00-13:00
18:00-19:00
Oude Sterrewacht C006
Maastricht Universiteit26-11-1918:30-19:30Faculteit der Rechtsgeleerdheid, ruimte B0.113
Radboud Universiteit Nijmegen28-11-19
03-12-19
12:30-13:30
12:30-13:30
EOS 01.610
EOS 01.610
Tilburg Universiteit27-11-1914:00-15:00CubeZ 222
Amsterdam University College/ FNWI28-11-19
12-12-19
18:00-19:00
12:30-13:30
Amsterdam University College, ruimte 1.02
VU Amsterdam (alleen voor honourstudenten)26-11-1916:00-17:00, met aansluitende borrelHG-09A33
Rijksuniversiteit Groningen03-12-1917:00-19:00Academiegebouw, zaal A7
Universiteit Twente02-12-1912:30-13:30Global Lounge (In de Bastille)
Universiteit Utrecht20-11-19 19:15-21:00Janskerkhof 2-3, lokaal 0.19
Wageningen Universiteit28-11-19
3-12-19
12:30-13:30
12:30-13:30
Forum
Forum