Jouw universiteit

In de tabel hieronder staan de contactgegevens van verschillende personen die je kan benaderen als je vragen het over het NAHSS programma. Lees hieronder wie te benaderen:
- Enkele universiteiten bieden ondersteuning voor je aanmelding, zoals cv-training en hulp bij het opstellen van een goede motivatiebrief. Ook stellen enkele universiteiten extra aanmeldingseisen om deel te nemen aan de NAHSS. Geïnteresseerd in hulp of wil je meer informatie over de eisen van jouw universiteit? Neem dan contact op met de contactpersoon van jouw universiteit.
- Wil je graag horen hoe oud-deelnemers van de NAHSS het programma hebben ervaren? Neem dan contact op met de ambassadeur van jouw universiteit om meer te leren over het programma.
- Heb je inhoudelijke vragen over het programma, regelementen of de komende editie? Neem dan contact op met de Program Board.

Eind november-begin december 2022 zullen er op deelnemende universiteiten fysieke informatiebijeenkomsten worden gehouden over de NAHSS 2023. Hierna zal ook nog een enkele online informatiebijeenkomst worden gehouden. Volg ons op social media om op de hoogte te blijven van de data en locatie van deze bijeenkomsten.

UniversiteitContactpersoon universiteitAmbassadeur
(NAHSS alumnus)
Afwijkende aanmeldingsprocedure
Technische Universiteit DelftGerdien de Graaf
g.degraaf@tudelft.nl
David Nagy
dsnagy2000@gmail.com
Nee
Technische Universiteit EindhovenPetri van de Vorst
p.g.j.v.d.vorst@tue.nl
Arjen Smetsers
arjensmetsers@yahoo.com
Extra ronde met speeddate
Erasmus Universiteit RotterdamPleunie van den Borne
pleunie.vandenborne@eur.nl
Katinka Bronswijk
bronswijk.katinka@gmail.com
Nee
Universiteit LeidenAnnemarie Montulet
a.montulet@bb.leidenuniv.nl
Milou Voogd
milouvoogd@hotmail.com
Nee
Radboud Universiteit NijmegenFloor Binkhorst
f.binkhorst@ru.nl
Merlijn Janssen
merlijn.janssen2@ru.nl
Extra ronde met sollicitatiegesprek
Tilburg UniversiteitBram van der Sande
sponsoredprograms@uvt.nl
Stijn Wijkhuizen
stijnwijkhuizen@hotmail.nl
Nee
Universiteit van AmsterdamCarolyn Smith (PPLE)
c.e.smith@uva.nl

Selma Kujundzic (FNWI)
s.kujundzic@uva.nl
Job van Baaren
jobvanbaaren@icloud.com
Alleen toegankelijk voor studenten van PPLE en FNWI
Vrije Universiteit AmsterdamEva Meijerink
honours@vu.nl
Jialing Huang
president@extensus.org
Nee
Rijksuniversiteit GroningenXuefei Knoester-Cao
x.cao@rug.nl
Timothy Drooduin
Timothydrooduin325@gmail.com
Nee
Universiteit TwenteMiranda Bonhke
m.bonhke@utwente.nl
Marc Fuentes Bongenaar
mfuentesbongenaar@gmail.com
Nee
Universiteit UtrechtMargreet de Lange
w.m.delange@uu.nl
Jeske Loonstra
jeske.loonstra@gmail.com
Nee
Wageningen UniversiteitArnold Bregt
arnold.bregt@wur.nl
Aimee Chan
aimee.chan@wur.nl
Nee