Jouw universiteit

In de tabel hieronder staan de contactgegevens van verschillende personen die je kan benaderen als je vragen het over het NAHSS programma. Lees hieronder wie te benaderen:
- Enkele universiteiten bieden ondersteuning voor je aanmelding, zoals cv-training en hulp bij het opstellen van een goede motivatiebrief. Ook stellen enkele universiteiten extra aanmeldingseisen om deel te nemen aan de NAHSS. Geïnteresseerd in hulp of wil je meer informatie over de eisen van jouw universiteit? Neem dan contact op met de contactpersoon van jouw universiteit.
- Wil je graag horen hoe oud-deelnemers van de NAHSS het programma hebben ervaren? Neem dan contact op met de ambassadeur van jouw universiteit om meer te leren over het programma.
- Heb je inhoudelijke vragen over het programma, regelementen of de komende editie? Neem dan contact op met de Program Board.

Eind november-begin december 2021 zullen er op deelnemende universiteiten fysieke informatiebijeenkomsten worden gehouden over de NAHSS 2022. Hierna zal ook nog een enkele online informatiebijeenkomst worden gehouden. Volg ons op social media om op de hoogte te blijven van de data en locatie van deze bijeenkomsten.

UniversiteitContactpersoon universiteitAmbassadeur
(NAHSS alumnus)
Afwijkende aanmeldingsprocedure
Technische Universiteit DelftGerdien de Graaf
g.degraaf@tudelft.nl
Janet Wong & Eduard Ma
Nee
Technische Universiteit EindhovenPetri van de Vorst
p.g.j.v.d.vorst@tue.nl
Tom Suelmann
Extra ronde met speeddate
Erasmus Universiteit RotterdamPleunie van den Borne
pleunie.vandenborne@eur.nl
Mandy JornaNee
Universiteit LeidenAnnemarie Montulet
a.montulet@bb.leidenuniv.nl
Matthijs LoontjensNee
Radboud Universiteit NijmegenFloor Binkhorst
f.binkhorst@ru.nl
Jelmer BaerendsExtra ronde met sollicitatiegesprek
Tilburg UniversiteitBram van der Sande
sponsoredprograms@uvt.nl
Huub FentenNee
Universiteit van AmsterdamMarcus Smit
m.d.smit@auc.nl
Anniek SienotToegankelijk voor studenten van AUC, PPLE en FNWI
Vrije Universiteit AmsterdamEva Meijerink
honours@vu.nl
Anel HasicAlleen toegankelijk voor Honours studenten
Rijksuniversiteit GroningenXuefei Knoester-Cao
x.cao@rug.nl
Maud VegelinNee
Universiteit TwenteMiranda Bonhke
m.bonhke@utwente.nl
Thijs BinkNee
Universiteit UtrechtMargreet de Lange
w.m.delange@uu.nl
Manzoer GulzarNee
Wageningen UniversiteitArnold Bregt
arnold.bregt@wur.nl
Merel van EfferenNee