Universiteit2018-12-11T13:06:59+00:00

Jouw universiteit

Heb je vragen over de NAHSS die gerelateerd zijn aan regelingen op jouw universiteit? Of wil je graag tips/advies of ervaringen horen van een student die vorig jaar meegedaan heeft aan de NAHSS? Kijk dan in onderstaande tabel wie de contactpersonen zijn van jouw universiteit!

Enkele universiteiten bieden ondersteuning voor je aanmelding, zoals cv-training en hulp bij het opstellen van een goede motivatiebrief. Ook stellen enkele universiteiten extra aanmeldingseisen. Geïnteresseerd in hulp of wil je meer informatie over de eisen van jouw universiteit? Neem ook dan contact op.

UniversiteitContactpersoon universiteitAmbassadeur
(NAHSS alumnus van deze universiteit)
Aanvullende eisen
Technische Universiteit DelftGerdien de Graaf
g.degraaf@tudelft.nl
Philip van den Heuvel
pcvdheuvel@hotmail.com
Nee
Technische Universiteit EindhovenPetri van de Vorst
p.g.j.v.d.vorst@tue.nl
Thomas Boot
t.a.boot@outlook.com
Sollicitatiegesprek
Erasmus Universiteit RotterdamHub Zwart
zwart@esphil.eur.nl
Louise Lagaaij
louiselagaaij@gmail.com
Nee
Universiteit LeidenIngrid d'Hooghe
i.m.a.d.hooghe@bb.leidenuniv.nl
Raz Ahmad
raz.ahmad94@hotmail.com
Nee
Maastricht UniversiteitCostas Georgias
costas.georgiades@maastrichtuniversity.nl
Mike van Heumenmike_van_heumen@hotmail.comNee
Radboud Universiteit NijmegenFloor Brinkhorst
f.binkhorst@ru.nl
Josephine Bosch josephinebosch@gmail.comSollicitatiegesprek
Tilburg UniversiteitRuth Davis
m.r.davis@uvt.nl
Marijne Mevius
marijneiris@gmail.com
Nee
Universiteit van AmsterdamNicky Thelosen
global@uva.nl
Julia Smakman
juliasmakman@hotmail.com
Toegankelijk voor studenten van Psychologie, communicatie, geneeskunde, pple en de fnwi
Vrije Universiteit AmsterdamCaroline Holleman
c.holleman@vu.nl
Rajni Rasiawan
rajni_rnr@hotmail.com
Alleen toegankelijk voor Honours studenten
Rijksuniversiteit GroningenJodien Houwers
j.d.houwers@rug.nl
Theo Ackerman
theo.ackerman747@live.nl
Nee
Universiteit TwenteInge Broekman
i.broekman@utwente.nl
William Steenbergen
william.steenbergen@kpnmail.nl
Nee
Universiteit UtrechtMargreet de Lange
W.M.deLange@uu.nl
Emile Hallo
emile_97@hotmail.com
Sollicitatiegesprek
Wageningen UniversiteitArnold Bregt
arnold.bregt@wur.nl
Echica van Kelle
echicavankelle@hotmail.com
Nee